Ostatnie wpisy

King Tony zestaw narzędzi do każdej ciężarówki

Powstanie marki King Tony

Rok 1976 to początek marki King Tony, założonej przez Charlesa Lai i Tony'ego Lin, w momencie założenia specjalistycznej kuźni. Osiem lat później właściciele marki uświadomili sobie, że na rynku jest duże zapotrzebowanie na profesjonalne narzędzia. Narzędzia King Tony zdobyły uznanie szerokiego grona odbiorców, ponieważ wyróżniały się jakością. Odkąd marka zaczęła się rozwijać, nieustannie poszerza grono klientów, zdobywając uznanie branży narzędziowej. King Tony zestaw narzędzi, to produkt, który spełni oczekiwania wymagających odbiorców.

Czynniki wyróżniające King Tony zestaw narzędzi

Czynnikami, które pozwalają wyróżniać się produktom King Tony są przede wszystkim najwyższej jakości materiały oraz szczegółowa kontrola każdego etapu produkcji, pozwalająca na trzymanie najwyższych standardów. Dzięki sprawdzaniu każdego detalu związanego z produkcją, marka jest w stanie produkować profesjonalne narzędzia, które przekraczają wymagania międzynarodowych norm, dotyczących wytrzymałości. Mowa tutaj o normach ANSI (USA) i DIM (Niemcy). Firma King Tony trzymała certyfikaty ISO 9001:2000-2004 oraz ISO 9002, gwarantujące najwyższą jakość produkcji i obsługi klienta. Dzięki takim narzędziom nie zawsze potrzebne są części zamienne do ciężarówek. Niektóre z awarii można usunąć, korzystając z dobrej jakości narzędzi.

Co można znaleźć w ofercie marki?

Każdy, kto planuje tuning ciężarówki lub potrzebuje kupić profesjonalne narzędzia, powinien zapoznać się z ofertą King Tony. Firma cały czas dynamicznie się rozwija, poszerzając swoją ofertę oraz wkraczając na nowe rynki. Obecnie w ofercie Tony King znajduje się ponad 4000 pozycji, będących w sprzedaży na wszystkich kontynentach.

W sklepach można kupić m.in. King Tony zestaw zawierający różne narzędzia, pozwalające na wykonywanie profesjonalnych napraw. W ofercie marki znajdują się narzędzia ręczne, klucze, klucze dynamometryczne, wkrętaki, imbusy, bity i szczypce. Oprócz tego, King Tony produkują również doskonałej jakości narzędzia do rur oraz narzędzia dla elektryków i elektroników. Jak już wspomniano, oferta marki jest bardzo szeroka, dlatego można w niej znaleźć również: •

  • narzędzia VDE,
  • narzędzia uderzeniowe, w tym młotki,
  • akcesoria i nasadki udarowe,
  • narzędzia pneumatyczne i warsztatowe,
  • narzędzia dla motoryzacji,
  • podnośniki,

Firma King Tony Tools Ltd. za swój priorytet uznaje nieustanny rozwój, polegający na szukaniu innowacyjnych rozwiązań. Marka uważnie obserwuje potrzeby rynku i stara się na nie odpowiadać. Jednocześnie cały czas podnosząc jakość produktów oraz świadczonych usług, dopasowując się do oczekiwań klientów. Wymiana części TIR wymaga wytrzymałych i wygodnych w użyciu narzędzi. Doskonała jakość King Tony sprawia, że warsztaty i kierowcy chętnie korzystają z oferty tej marki. Taka strategia pozwala jej odnosić sukcesy i wchodzić na nowe rynki.

Zostaw komentarz