Ostatnie wpisy

Najnowsze wpisy

 • King Tony zestaw narzędzi do każdej ciężarówki
  King Tony zestaw narzędzi do każdej ciężarówki

  Poszukując dobrej klasy narzędzi, warto zwrócić uwagę na King Tony zestaw. To marka z wieloletnią tradycją, która cieszy się uznaniem odbiorców na całym świecie. Narzędzia King Tony są dedykowane do wielu branż, w tym także do branży motoryzacyjnej.

  Czytaj więcej
 • Poduszka pneumatyczna TIR i inne elementy zawieszenia
  Poduszka pneumatyczna TIR i inne elementy zawieszenia

  Zawieszenie w samochodach ciężarowych odgrywa niezmiernie istotną rolę. Ma to związek przede wszystkim z faktem, że takie auta wykorzystywane są najczęściej do przewożenia ładunków o wadze przekraczającej często wiele ton. Szczególnie ważną rolę w przypadku zawieszenia tych właśnie pojazdów, odgrywają takie elementy jak poduszka pneumatyczna TIR.

  Czytaj więcej
 • Hol sztywny i inne niezbędne elementy wyposażenia ciężarówki
  Hol sztywny i inne niezbędne elementy wyposażenia ciężarówki

  Samochody ciężarowe pokonują często duże odległości, dowożąc ładunki do najdalszych zakątków świata. Muszą docierać do celu terminowo, bowiem opóźnienia mogą skutkować zepsuciem się ładunku lub dalszymi opóźnieniami z powodu braku koniecznych komponentów. W takich sytuacjach szczególnie istotne są części zamienne do ciężarówki, takie jak hol sztywny, zapasowe żarówki i wiele innych. Kierowca musi zadbać o podstawowe wyposażenie, by móc usunąć drobne usterki w trasie i dojechać bezpieczne do...

  Czytaj więcej
 • Części zamienne do ciężarówek
  Części zamienne do ciężarówek

  Co warto wiedzieć, wybierając części zamienne do ciężarówek? Pokonując setki kilometrów dziennie, ciężarówki muszą być w doskonałym stanie technicznym. Każda awaria w trasie, to nie tylko koszty naprawy, ale również możliwe kary finansowe za przestój i niedostarczenie ładunku. Warto więc wiedzieć, jak wybierać części TIR.

  Czytaj więcej
 • Truności napotykane przez kierowców podczas pracy
  Truności napotykane przez kierowców podczas pracy

  Kierowcy TIR pracując spędzają w ciężarówce tyle czasu, że można powiedzieć, że jest to ich drugi dom. Niestety, w swojej pracy napotykają wiele problemów, wiążących się najczęściej ze stanem technicznym pojazdu, choć nie tylko. By jazda była jak najmniej problemowa warto by mieli pod ręką najpopularniejsze akcesoria TIR. Należą do nich z zapasowe żarówki,zestaw narzędzi dobrej marki jak np. King Tony czy też nawet sztywny hol.

  Czytaj więcej
 • Akcesoria TIR ułatwiające pracę
  Akcesoria TIR ułatwiające pracę

  Praca kierowcy jest związana z przebywaniem długich godzin i dni poza domem. Aby była bezproblemowa trzeba dbać o elementy bezpieczeństwa takiej jak np. elementy układu hamulcowego. Nie zaszkodzi posiadać również akcesoria TIR, takie jak uchwyt na kubek termiczny, element dodatkowego oświetlenia zewnętrznego lub też zestaw markowych narzędzi King Tony. Dzięki nim praca będzie wygodniejsza, a w razie awarii problem będzie o wiele prostszy do rozwiązania.

  Czytaj więcej
 • Części TIR wymianiane najczęściej
  Części TIR wymianiane najczęściej

  Szybka dostępność szerokiego asortymentu części TIR jest bardzo ważna dla wszystkich przedsiębiorców prowadzących działalność transportową. Unieruchomiony sprzęt nie pracuje, a co za tym idzie nie zarabia. Bardzo ważnym jest by części zamienne TIR były wysokiej jakości, zwłaszcza te, które wymienia się najczęściej. Zakup oryginalnych części pozwala na to by mogły one pracować długo, niezawodnie i w każdych warunkach pogodowych.

  Czytaj więcej
 • Poduszka pneumatyczna TIR i inne części
  Poduszka pneumatyczna TIR i inne części

  Typowy samochód osobowy nie jest przystosowany do przewożenia większych towarów oraz pokonywania setek kilometrów w krótkim czasie. Inaczej jest w przypadku ciężarówek. Posiadają wiele części, w które typowe osobówki nie są wyposażone. Dobrym przykładem jest tutaj poduszka pneumatyczna TIR. Dzięki niej zawieszenie ciężarówek jest precyzyjne i jest bardziej odporne na wyboje i wstrząsy. W związku z czym nawet ciężkie towary mogą być transportowane punktu A do punktu B bez narażenie na większe...

  Czytaj więcej
 • Przydatne akcesoria TIR
  Przydatne akcesoria TIR

  Osoby zajmujące się zawodowo kierowaniem ciężarówek wyruszają nie raz w długie trasy. Aby kurs mógł odbyć się bezproblemowo oraz komfortowo, każda ciężarówka powinna być wyposażona w akcesoria TIR. Apteczka, zestaw zapasowych żarówek to elementy obowiązkowe. Czasami może przydać się jednak hol sztywny czy też łańcuchy na koła.

  Czytaj więcej
 • Części zamienne do ciężarówek
  Części zamienne do ciężarówek

  Samochody ciężarowe, które poruszają się po drogach posiadają zróżnicowany przebieg oraz są w różnym stanie technicznym. Niezależnie od przebiegu, stanu technicznego czy nawet wieku w każdym TIRze może zawsze coś popsuć się. W związku pewne części zamienne do ciężarówek zawsze warto mieć ze sobą. Począwszy od choćby obowiązkowych żarówek, skończywszy nawet na sztywnym holu.

  Czytaj więcej
Showing 1 to 10 of 15 (2 Pages)